Oprava Solárního PV

Opravy solárního FV systému – Pokud jste zjistili, že váš solární FV systém nefunguje jako dříve nebo přestal fungovat.

Je to frustrující situace, ale často se dá rychle a snadno vyřešit. Sestavili jsme tohoto průvodce, který vám pomůže ušetřit čas a peníze. S několika kontrolami můžete být schopni znovu generovat svůj solární FV systém po rychlé kontrole chybových kódů. Nedělejte si starosti, pokud uvíznete, jsme vám k dispozici pouze telefonicky nebo e-mailem, pokud nás budete potřebovat – i když jsme váš systém nenainstalovali.


V případě nouze: Zavolejte na číslo 728 998 888

Služby

Oprava měniče

Tam, kde na solární invertor ještě zbývá záruka, vzneseme reklamaci u výrobce střídače a zajistíme pro vás náhradní jednotku. Všimněte si, že vaše záruka na měnič se vztahuje na výrobce a pokud váš instalační technik přestal obchodovat, není ovlivněna. Většina měničů bude mít pětiletou záruku, i když některé mají více než toto a některé mají prodloužené záruky, které můžeme dodat.


Rozbitý solární panel

Padající úlomky na solární panely, dokonce i špína, mohou způsobit mikro škrábance na vašich solárních panelech. Tyto škrábance dramaticky snižují energetický výdej tím, že snižují množství sluneční energie, kterou může každý panel absorbovat, protože škrábance brání slunečnímu záření, aby svítilo přímo na články. Těžší úlomky, jako jsou například plné větve nebo žaludy, mohou způsobit mnohem větší škody úplným rozbitím panelů.


Vadné strunové kabely

To je většinou součástí špatných/špatných instalací/chyb. Často vidíme korozi konektorů, která vnáší do spojů elektrický odpor. To způsobuje zahřívání konektorů, což může představovat nebezpečí požáru. Měnič často detekuje chybový kód svodového proudu a ohlásí poruchu izolačního odporu (také známou jako Riso nebo porucha izolace). Střídač se vypne, aby se snížila pravděpodobnost požáru. Nechte Green Pulse Energy obnovit připojení k síti.

Bateriový úložný systém

Nefunguje nebo je vadný?

Baterie poskytují vaší firmě nebo domácnosti flexibilitu a ochranu před rostoucími náklady na energii tím, že vám pomohou stát se více soběstačnými.

Zkontrolujeme/připojíme váš úložný systém k vaší stávající energetické infrastruktuře. Baterie bude umístěna mezi zdroj energie nebo připojení k síti. Baterii lze použít k uchovávání energie jako záložní zdroj nebo top dodávat energii do místní sítě. Můžete také obchodovat se svou uloženou energií na velkoobchodním trhu s energií nebo ji použít pro své vlastní aplikace na místě, abyste ušetřili peníze.

Netěsnost střechy

Konečně, váš solární fotovoltaický systém možná funguje velmi dobře, ale na stropě jste objevili skvrnu, protože dovnitř vniká déšť. Správně namontované solární pole namontované na střeše nikdy neunikne. Pokud máte tento problém, váš systém nebyl správně nainstalován. Budeme potřebovat prohlédnout střechu a cenovou nabídku na trvalou opravu. To často vyžaduje přeinstalaci nebo výměnu montážní konstrukce solárních panelů.